SYSTEMY NAWADNIAJĄCE

PROJEKTY SYSTEMÓW AUTOMATYCZNEGO NAWADNIANIA

Wykonujemy projekty systemów nawadniania. Z pomocą zraszaczy wynurzalnych zadbamy o każdy trawnik dopasowując odpowiednio rozstawę i typy zraszaczy. Poprzez linie kroplujące zapewnimy odpowiedni poziom wilgoci na rabatach, dostarczając wodę bezpośrednio do strefy korzeniowej roślin. Ważne jest dopasowanie odpowiedniej ilości wody do poszczególnych gatunków roślin. Trawnik niewątpliwie wymaga  częstszego podlewania niż byliny, krzewy i drzewa.Na podstawie projektu opracowujemy i przedstawimy zestawienie materiałów oraz kosztorys systemu nawadniającego.

ZAKŁADANIE SYSTEMÓW NAWADNIAJĄCYCH

Zajmujemy się również całościowym wykonaniem systemu nawadniania. Dobry projekt wraz z fachową realizacją daję gwarancje odpowiednio przemyślanego i wykonanego systemu nawadniania, który będzie zarówno wydajny, jak i długowieczny.

Poprzez zastosowanie sterowników oraz czujników deszczu pomożemy maksymalnie zminimalizować ilość prac w ogrodzie związaną z podlewaniem roślin. W przypadku samodzielnego montażu systemu przez klienta zapewniamy komplet materiałów potrzebnych do jego realizacji.

Wykonujemy systemy nawadniające oparte na materiałach firm Hunter i Rain Bird.


Warto już na etapie projektowania ogrodu pomyśleć o instalacji systemu nawadniającego. Utrzymanie pięknego trawnika oraz odpowiednie nawodnienie roślin ozdobnych wymaga dużych nakładów pracy, na co często brakuje czasu i energii. Systemy automatycznego nawadniania pomagają zminimalizować utratę roślin podczas upałów oraz  pozwala minimalizować zużycie wody. 


Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę systemu nawadniającego.