Zespół:

MILENA

WSPÓŁZAŁOŻYCIELKA PRACOWNI ZIELONE STUDIO

Magister inżynier architekt krajobrazu z 10 letnim doświadczeniem. Projektuje zindywidualizowane przestrzenie ogrodowe, nadzoruje prace projektantów, kieruje pracami wykonawczymi. Wchodząc na plac budowy, od razu widzi najlepsze rozwiązania projektowe.
Stale doskonali swój warsztat, dokładając starań by podnosić jakość otaczającej nas przestrzeni. W architekturze krajobrazu widzi swój sposób na życie, twierdząc że nie ma zawodu którego efekty byłyby piękniejsze.

RAFAŁ

WSPÓŁZAŁOŻYCIEL PRACOWNI ZIELONE STUDIO

Magister inżynier architekt krajobrazu z 13 letnim doświadczeniem, projektuje funkcjonalne ogrody, nadzoruje prace projektantów, kieruje pracami wykonawczymi. Szczególną wagę przykłada do harmonijnych kompozycji roślinnych.
Obecnie większą część czasu spędza na spotkaniach z klientami, na budowie ogrodów, prace projektowe ograniczył do tworzenia koncepcji i nadzorowania pracy innych projektantów.
Okazjonalnie prowadzi szkolenia z projektowania ogrodów i montażu systemów nawadniania.

ULA

PROJEKTANTKA

Inżynier architekt krajobrazu, projektant. Prowadzi proces projektowy przez poszczególne etapy. Dobra dusza Zielonego Studia.
Przestrzenie, które najbardziej lubi projektować to prywatne ogrody przydomowe. Przywiązuje dużą wagę do każdego etapu powstawania projektu, od koncepcji po szczegółowe opracowanie techniczne.
Artystyczne zamiłowania i doświadczenia związane z muzyką oraz rysunkiem, wykorzystuje na co dzień w swojej pracy.

 

Nasza praca to wykonane 25 projektów zieleni publicznej, 90 projektów ogrodów, 25 zrealizowanych ogrodów.
Swoimi doświadczeniami i zamiłowaniem do ogrodów dzielimy się na blogu ogrodoweinspiracje.eu

 

 

WSPÓŁPRACA:

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Zielone Wzgórze